Algemene ledenvergadering (ALV)

De algemene ledenvergadering (ALV) is het belangrijkste orgaan van RVL. Minstens één keer per jaar komt de ALV bij elkaar om bestuursplannen goed te keuren en het jaarverslag vast te stellen, bestuursleden te benoemen en het bepalen van de doelstellingen, het vaststellen van statuten en reglementen.

Bestuur

Het RVL-bestuur bestuurt de roeivereniging binnen de grenzen die de ALV heeft bepaald. Binnen het bestuur zijn de taken verdeeld. Naast de bestuurstaken zoals het beheren van het vermogen of het vertegenwoordigen van RVL zijn er ook bestuurlijke taken die meer gericht zijn op het roeien zelf.

Functie: Naam: Mailadres: Telefoonnummer:
Voorzitter Tom Hemelsoet voorzitter@rvleerdam.nl Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 06-29527633
Secretaris Vacature secretaris@rvleerdam.nl Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  
Penningmeester Koen de Kort
penningmeester@rvleerdam.nl Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  
Roeiactiviteiten Marjet van den Berg rac@rvleerdam.nl Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 06-28037637
Materiaal Marry Roos materiaal@rvleerdam.nl Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  
Jeugdroeien Rien Wesseling jeugd@rvleerdam.nl Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 06-28848812
Beheer Vacature
beheer@rvleerdam.nl Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  
Coaching Vacature
Coaching@rvleerdam.nl Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  

 

Website

Mocht je vragen hebben over, of tips hebben voor onze website; neem dan contact op met onze webmaster:
Ivo van Wolferen via webmaster@rvleerdam.nl