De dagplanning ziet er op de wedstrijddag als volgt uit:

Opstart

06.30 uur Vereniging open
07.00 uur QR-controle, inschrijfbureau en verkoop open

Blok 1

08.00 uur Inschrijfbureau dicht / start oproeien
08.00 uur Oproeien nummers 35-49
08.10 uur Oproeien nummers 16-34
08.20 uur Oproeien nummers 01-15
08.30 uur Vlot dicht
09.30 uur Start wedstrijd

Blok 2

10.45 uur Inschrijfbureau dicht / start oproeien
10.45 uur Oproeien nummers 102-131
10.55 uur Oproeien nummers 74-101
11.05 uur Oproeien nummers 50-73
11.15 uur Vlot dicht
12.15 uur Start wedstrijd

Blok 3

13.45 uur Inschrijfbureau dicht / start oproeien
13.45 uur Oproeien nummers 173-198
13.55 uur Oproeien nummers 154-172
14.05 uur Oproeien nummers 132-153
14.15 uur Vlot dicht
15.15 uur Start wedstrijd

Startlijst 2021

Let op! Is de bootnaam leeg, dan is deze nog niet bij ons bekend, geef deze dan door op lingebokaal@rvleerdam.nl

In het overzicht zijn ook Teamcodes opgenomen, deze heb je nodig  om in te loggen in de Lingebokaal App.

 

Startnr Blok Veld Ploegnaam Slag Boot Teamcode
1 1 H8+VC-E Weesp Kollöffel, Joost De Vecht RGNYB
2 1 H8+VC-E De Waal Swart, Wilbert Vanillius Vlavius IYKLR
3 1 H8+VC-E Hemus Gerritsen, Jeroen Grebbeliniedijk LNOUW
4 1 H8+VC-E Gouda Nieuwenhuijzen, Dirk Acht-100 FEYDT
5 1 H8+VC-E Dordrechtsche Hoff, Eelco Hans Kraaijveld van H. DORAB
6 1 H8+VF-K Beatrix 3 Vermue, Edwin Kasteelloop JWEFN
7 1 H8+VF-K Beatrix 1 Nijman, Peter Burchtse Loop IYMJO
8 1 H8+VF-K Hertog 2 Meulemans, Thijs Boze Griet DOLHC
9            
10 1 Mix8+- Jason Pol, Pim van der Anke vaart WCUJG
11 1 Mix8+- Breda Verlaan, Bert Waterzooi AXYEG
12            
13 1 D8+VA-D Tromp/Zwolsche/Amstel Brunet, Fabienne Prinses op de Ert QGHMO
14 1 D8+VE-K Meije Vermeij, Marijke t Lange Stuk YJAGZ
15            
16 1 H4*VD Dordrechtsche/TOR Meuzelaar, Johan Prinses Maxima PVELG
17 1 H4*VD Aross Groenen, Ben Jeker AVMWT
18 1 H4*VD Breda/DDS Engen, Hans van Aquarius QRHOZ
19 1 H4*VD Gouda 2 Slangen, Frank Havik EHUOM
20 1 H4*VE-K Ank Engelbertink, Rutger Hammert DTYQN
21 1 H4*VE-K Gouda 1 Torren, Henk Jan vd Dagonaut AXLIC
22            
23 1 Mix4*- Gorcumse 1 Waard, Nelleke de Koningsstern EJANB
24            
25 1 D4*- Vada Hoek van Dijke, Anne Botaurus SNMGF
26 1 D4*- TOR Kuivenhoven, Femke Swift 4x+ KUGFI
27 1 D4*- Breda Horst, Madelon vd Waterwonder CTGRA
28 1 D4*- Dordrechtsche Klaren, Margriet Amici PMBRH
29 1 D4*VC Aross 2 Bunthof, Carla Mark VEABH
30 1 D4*VC Hemus 2 Drumpt, Juliët van W op Snoeckgensh. KPYLV
31 1 D4*VC Gouda 1 Vogelezang, Anita Visarend PGHAS
32 1 D4*VD Hertog 1 Theunissen, Caroline Traverse YMZTR
33 1 D4*VE-K Hertog 2 Goldsteen, Nannette Moerasdraak KDGHI
34            
35 1 H2x- Helling/Asopos Veltman, Sam Comtesse XIBPT
36            
37 1 Mix2x- Hertog 1 Mooij, Kristel Fort Dieze NJEOZ
38 1 Mix2xVB-K Hemus Berlinicke, Jens-Dan... De Croon LOUSK
39 1 Mix2xVB-K Vada Abma-Henkens, M rio XQITR
40            
41 1 D2xVA-K Viking Vermeulen, Pascalle Saga EVUYW
42            
43 1 HC4*VA-E De Waal Borgesius, Filip Nero SJUQD
44            
45 1 H1xVD-E Gouda 2 Kamphuis, Anne Kiekendief HGBWU
46 1 H1xVF-K Leerdam 1 Niekerk, Jan van Dagobert HKLND
47            
48 1 D1xVC-K Vada Patist, Anne-Marie Teasieduffy QRHLG
49            
Startnr Blok Veld Ploegnaam Slag Boot Teamcode
50 2 H8+- Proteus 2 Wielenga, Douwe Prinses op de Ert MELQV
51 2 H8+- ZZV Pels, Dennis Folkert van Zinderen B POGLC
52 2 H8+VF-K Vada Leeuwen, Dick van Kraanvogel LOGYT
53 2 H8+VF-K Laak Gijn, Paul van Noord CMAIR
54 2 H8+VF-K Alkmaarsche Renkema, Hemmo wespendief POJNM
55            
56 2 D8+VA-D Viking Sman, Charley vd Yggdrasil RHZPA
57 2 D8+VE-K Gouda Boulogne, Helen Batavier CBKYW
58 2 D8+VE-K Spaarne/Tubantia Vegt, Marjolijn v Groenendaal UAOLK
59 2 D8+VE-K Alkmaarsche Blackstone-Eijskoot Condor RAWNX
60 2 D8+VE-K Pampus Schaik, Elvira van Wilde Zwaan DZTVF
61            
62 2 H4*- Dudok Oliemans, Ruben C.G.J. Hilderink YCPHS
63 2 H4*- Breda 1 Holtes, Joran Waterwonder PGNJE
64 2 H4*- Alkmaarsche Wojcik, Arjan Wouw DJPWQ
65 2 H4*VC Breda 2 Swart, Gerbrand Aquarius QSPEZ
66 2 H4*VD Laak 2 Ottenheim, Mart Mallegat GXFRI
67 2 H4*VD TOR Prijt, Robert-Paul Swift 4x+ KCEJV
68 2 H4*VE-K Viking Thijssen, Harold Skidbladnir OSWZL
69 2 H4*VE-K Spaarne 2 Houben, Maurice Coster, Laurens J OAYMB
70 2 H4*VE-K Spaarne 1 Carrière, Daniël Jacob van Ruisdael CXUDY
71 2 H4*VE-K Gorcumse Eeden, Peter Hans v Koningsstern XMWAN
72 2 H4*VE-K Meije Reeuwijk, Arie van De Ziende 4*+ QOWKM
73            
74 2 Mix4*- Vada Wijk, Marijke van Botaurus HKORI
75 2 Mix4*VD-K Ank Buunk, Willem Hammert JWKMG
76 2 Mix4*VD-K De Waal Terpstra, Katinka Ringvaart WVJKU
77 2 Mix4*VD-K Dordrechtsche Waal, Arend van der Amici LCRQE
78            
79 2 D4*- Beatrix Hakstege, Jolien St Maartensloop RAGCO
80 2 D4*VC Pampus Stilma, Eveline Plevier YRSVJ
81 2 D4*VC Hemus 1 Smaal, Esther W op Snoeckgensh KHGTX
82 2 D4*VD Isala Wallage, Petra Stormvogel HFWVA
83 2 D4*VD Aross 3 Hendriks, Luus Mark IORGX
84 2 D4*VD Gouda 2 Kraamer-van Loon, C Visarend BYXGK
85 2 D4*VD ZZV Slot, Claudia van 't Martin Koch ASDGO
86 2 D4*VD De Waal Groenesteijn, Karin Optio YXDLT
87 2 D4*VD Gouda 3 Hommel, Fenneke Sperwer BSXVE
88 2 D4*VE-K Spaarne Prins, Saskia Beets, Nicolaas QFNKY
89            
90 2 H2x- DDP Schimmel, Simon Serene PGQRH
91 2 H2x- Eem Vos, David Lepelaar DNLGT
92 2 H2x- Vada 2 Valkenburg, Johan v rio UHVXZ
93 2 H2xVD-K Vada 1 Molen, Paul van der topper PUGAH
94 2 H2xVD-K Hemus Geelhoed, Kees Monnikendam SUXNR
95            
96 2 Mix2x- Honte Lang, Ricarda Springer UWAZO
97 2 Mix2x- Gouda Berks, Saar Idanwen OFVMW
98 2 Mix2xVB-K Alphen 1 Marrewijk, Ines van Kromme Aar 2 FTGCD
99 2 Mix2xVB-K Alphen 2 Rooden, Erica van Ziende DTYWN
100 2 Mix2xVB-K Hertog 2 Schelhaas-van Gorkom... Fort Dieze PCXJT
101            
102 2 D2x- ZZV Graaf, Julia de Piet Mars NICQO
103 2 D2x- Hemus Kroes, Elin Weltevreden HKSQA
104 2 D2x- Ank Dekker, Elienke Roerdomp QDSIE
105 2 D2xVA-K Jason Boermans, Eveline Beyenwaard HNRUM
106 2 D2xVA-K De Waal Bunningen, Carin v Lago Mio PRQSN
107            
108 2 HC4*VA-E Isala Walle, Johan van der Flamingo FHOUQ
109 2 HC4*VA-E ZZV 2 Zaal, Andrew Iris EUBNY
110 2 HC4*VF-K CR Bruxelles Polspoel, roger Antoon PGWSJ
111 2 HC4*VF-K Eem Klomp, Simon Zwarte zwaan EKGDF
112 2 HC4*VF-K Leerdam Dalen, Hans van Vijvert PDVYQ
113            
114 2 DC4*VA-K De Waal 2 Stommel, Wyke Nero PLZQT
115 2 DC4*VA-K Galjoen Smits, Lianne Hofman JVDYU
116 2 DC4*VA-K Koninklijke Sluis, Florence Constantijn Huygens GYSUR
117            
118 2 H1x- CR Bruxelles HEINZ, Augustin Bay 2 LSJDX
119 2 H1x- Galjoen Thomas, Niels Sophie VRYAL
120 2 H1xVD-E Hertog Lith, Robert van Judastoren UILBO
121 2 H1xVD-E De Waal Anthonisse, Bart Witch JFCAS
122 2 H1xVD-E Eem Mortier, Marien Noordse Stern PHLWT
123 2 H1xVD-E Gouda 1 Boogert, Ronald den Kiekendief FEYDT
124 2 H1xVF-K Isala Rutten, Wim Zomertaling ZNXKH
125 2 H1xVF-K Leerdam 2 Rijnders, Goos Dagobert UEDYM
126            
127 2 D1x- Nautilus Linden, Noreen van d... Scirocco JTHPV
128 2 D1x- Beatrix Prins, Corien Ruigt SOCNJ
129 2 D1xVC-K Daventria Jorna, Charlotte   QRTRA
130 2 D1xVC-K Breda Kinderen, Antoinette Eva Elincx DBWUN
131            
Startnr Blok Veld Ploegnaam Slag Boot Teamcode
132 3 H8+- Proteus 1 Olsthoorn, Kees Prinses op de Ert PKLMD
133 3 H8+- Viking Kessel, Wouter van Sleipnir ONPGW
134 3 H8+VC-E Hertog 1 Zweers, Geert Boze Griet EQWJX
135 3 H8+VC-E Naarden Wiebinga, Cas Magistraal van Naarden YTDJF
136 3 H8+VC-E Beatrix 2 Berg, Rob van den Burchtse Loop LDNPR
137 3 H8+VF-K Jason Valkenburg, Paul Anke vaart MCXVI
138 3 H8+VF-K Breda Muller, Willem The Rowing Stones SXMFW
139            
140 3 D8+VA-D Rijnland Dijk, Hedi van Koos Bazuin ILRAY
141 3 D8+VA-D Breda Crommenacker, M Passione JWUEZ
142            
143 3 H4*- Nautilus Schouten, Jasper Londen HNQFP
144 3 H4*VC Honte Louwerse, Jan Vuilbaard JISMG
145 3 H4*VC Isala Schuringa, Douwe Franjepoot PAXHE
146 3 H4*VC Laak 3 Kemmere, Thomas Mark_ TVAUD
147 3 H4*VC Vada Boer, Gidion de Botaurus URSOE
148 3 H4*VC Vada/Rijnland Klomp, Jan-Willem Leeuwenberg OSJCI
149 3 H4*VC De Waal Borgesius, Filip Ringvaart LDPRN
150 3 H4*VD Helling Veltman, Andre Merveille HLMTF
151 3 H4*VE-K Laak 1 Bavelaar, Taco Spoye RIPXH
152 3 H4*VE-K Breda 3 Heel, Henk van Aquarius ZLXDH
153            
154 3 Mix4*- Gorcumse 2 Kleppers, Jinthe Koningsstern WSOLT
155 3 Mix4*- Beatrix Schellens, Mariëlle St Maartensloop QZDVM
156 3 Mix4*- De Waal/Hertog Jong, Heleen de Temaraire IDKJG
157 3 Mix4*VD-K Breda Geleijns, Albert Waterwonder DQAVW
158            
159 3 D4*VD Diep Volkers, Marleen Thijssengracht VZDUL
160 3 D4*VD Aross 1 Broekman, Marie-J Mark VFNPM
161 3 D4*VD Naarden 2 Broek, Jolanda vd Caliver PIUSY
162 3 D4*VE-K Laak Rointru, Sandrine Laak 100 UTOLJ
163 3 D4*VE-K DDP Romkes, Jacqueline Hammert LSWPR
164 3 D4*VE-K Rijnland Korevaar, Joke Veel gevaer NCVKE
165            
166 3 H2x- ZZV Groot, Karel de Piet Mars LZXQJ
167 3 H2x- Pampus Brink, Stephan vd De Kemphaan SXJTR
168 3 H2xVD-K Laak Haan, Johan de   UJGVQ
169            
170 3 Mix2xVB-K RIC Stockmann, Jeanne Nuvolari NMDYR
171 3 Mix2xVB-K Ank Moes, Daan Roerdomp IGLRQ
172            
173 3 D2x- Orca Elgersma, Mette   HOJEQ
174 3 D2x- Asopos Rijke, Emma de   BIGEY
175 3 D2x- De Waal/Phocas Grotenhuijs, Brecht Lago Mio HMXIG
176 3 D2xVA-K RIC Wakker, Maartje Orthros RBVZS
177 3 D2xVA-K Alphen Leeuwen, Wilma van Ziende IEPDT
178            
179 3 HC4*VA-E Galjoen Fronik, Maarten Hofman FYVBS
180 3 HC4*VA-E ZZV 1 Bervoets, Tony Iris DPZAC
181 3 HC4*VF-K Helling Balkenende, Jaap Cadena DOFAN
182            
183 3 MixC4*VA-K Isala Bisseling, Marcel Flamingo QGOFH
184 3 MixC4*VA-K Leerdam Hemelsoet, Tom Vijvert MUYFX
185 3 MixC4*VA-K Diep Visser, Johanna Wetering WSMZQ
186            
187 3 DC4*VA-K De Waal 1 Leede, Bertken de Nero BSQEJ
188 3 DC4*VA-K Kogge Foppen, Marielle 4t QUVAE
189            
190 3 H1x- Orca Voorneveld, Marte Dagobert IBTYP
191 3 H1x- Laak 2 Koppen, Boudewijn Reiger IBOJM
192 3 H1x- Pampus Dekker, Gerben Duifprion KUGJA
193 3 H1xVD-E Viking Raysz, Jean-François   RXOKN
194 3 H1xVF-K Laak 1 Vendel, Mans van de Schie RMHNE
195            
196 3 D1x- Orca Munnik, Marlot de   CJBHV
197 3 D1xVC-K Helling Wille, Marie-Jose Varadero CMPJL
198            

 

Lijst bijgewerkt 11-11-2021 23:07